TAK TWORZY SIĘ HISTORIA...

Z dniem 02.01.2019 roku rozpoczęła swoją działalność Szkoła Jazdy ENGEL.  

              Chęć otwarcia Szkółki zrodziła się z pasji jej założyciela, Adama Engelbrecht do nauczania przyszłych kierowców przy zachowaniu świadomości wielkiej odpowiedzialności, która się z tym wiąże. W ciągu kilku lat pracy jako instruktor prawa jazdy, jej twórca zdobył niezbędne doświadczenie, a praca z kursantami nauczyła Go prawidłowego zachowania w zderzeniu z różnymi osobowościami.

              Cierpliwość, pozytywne nastawienie, rzetelność, a przede wszystkim indywidualne podejście do każdego Kursanta to dla nas najważniejsze wartości, którymi się kierujemy, by wspólnie dojść do sukcesu, jakim jest zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy przez wszystkich naszych Kursantów!

            Założeniem Szkoły Jazdy ENGEL jest prowadzenie  kursów profesjonalnie w przyjaznej atmosferze, przy użyciu najnowocześniejszych materiałów naukowych  z  potwierdzonym znakiem jakości. Zajęcia teoretyczne prowadzimy w specjalnie do tego dostosowanej sali wykładowej, znajdującej się w centrum Bydgoszczy, w tym samym budynku gdzie siedzibę ma nasze biuro, przy ulicy Wełniany Rynek 5. Zajęcia praktyczne przeprowadzamy na aucie Toyota Yaris, które jest zgodne z autami egzaminacyjnymi WORD w Bydgoszczy. Obecnie zarówno rolę wykładowcy jak i instruktora nauki  jazdy pełni Adam Engelbrecht, natomiast zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone są przez dyplomowanego ratownika medycznego.

Celem do którego dążymy jest nauka na najwyższym poziomie, by uzyskać najlepszą zdawalność egzaminów państwowych w mieście! W niedalekiej przyszłości mamy w planach zakup kolejnych aut oraz poszerzenie kadry instruktorskiej. W następnej kolejności jest zdobycie wymaganych uprawnień na prowadzenie kursów prawa jazdy kat. A.

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia!